Školské batohy

Nastaviteľné popruhy s reflexnými prvkami sú bez švov – nerežú do ramien. V prednej časti vaku je väčší popruh na suchý zips, do ktorého je možné upevniť skateboard. Na vak je možné vpredu na reflexný prvok pripnúť ešte blikačku. Ruksak má v zadnej chrbtovej časti malé tajné vrecko, napr. na uschovanie školské batohy peňazí. V batohu je priečinok pre notebook, fixovaný suchým zipsom, aby nedochádzalo k pohybu. Vnútro je zaujímavo dizajnovo riešené – celé vnútro je pokreslené čierno-bielym komixom. Doplnky k vaku, ktoré možno dokúpiť – fľaša na nápoj zn. CoocaZoo, obal na školské dosky, peňaženku, pláštenku na batoh, peračník, puzdro na perá a vrecúško na prezúvky alebo úbor.

školské batohy predaj

školské batohy

školské batohy pre prvákov

Školské tašky pre chlapcov - dinosaurus, čierny panter, formula, futbal, piráti, pavúk, polícia. V ponuke máme aj tašky pre 2 stupeň. Ruksak má v zadnej chrbtovej časti malé tajné vrecko, napr. na uschovanie peňazí. Študentské batohy sú v fotoalbumy pestrých farbách, vzorované i jednofarebné.sú s priečinkom na notebook, s nastaviteľným popruhom. Tašky cez rameno sú s možnosťou zväčšenia objemu vnútorného priestoru.

školské batohy pre prvákov

RADA COMFORT - náhrada za školské aktovky Sammies Samsonite ergonomicky tvarovaná chrbát s mäkkým polstrovaním a vetracími drážkami
ramenné popruhy anatomicky tvarované S-tvaru s mäkkým polstrovaním, výškovo nastaviteľné s pásom nastaviteľný hrudný popruh
Reflexné prvky na prednej strane a po stranách pre bezpečnosť v tme