Ruksaky do školy

Batohy sú vybavené veľmi praktickým hrudným popruhom ktorý je odnímateľný. Ruksak má v zadnej chrbtovej časti malé tajné vrecko, napr. na uschovanie peňazí.V batohu je priečinok pre notebook, fixovaný suchým zipsom, aby nedochádzalo k pohybu. Hlavné vrecko je priestranné a poskytuje dostatok miesta pre knihy a zošity do veľkosti A4. Doplnky k vaku, ruksaky do školy ktoré možno dokúpiť – fľaša na nápoj zn. CoocaZoo, obal na školské dosky, peňaženku, pláštenku na batoh, peračník, puzdro na perá a vrecúško na prezúvky alebo úbor. Vo vnútri vaku je praktický organizér na drobnosti ako mobilný telefón, perá, kľúče a pod.

ruksaky do školy predaj

ruksaky do školy

ruksaky do školy moderné

Batoh do školy má využitie aj na voľný čas, je priestranný, miesto si nájdu aj osobné veci aj učebnice. Vaky na svojej zadnej strane majú ďalšiu prepážku s vreckom, napr. na vreckovky.

ruksaky do školy moderné

V prednej časti vaku je väčší popruh na suchý zips, do ktorého je možné upevniť skateboard. Batoh má polstrovanú rukoväť, príjemnú do ruky a tiež malé pútko na zavesenie. Vnútro je zaujímavo dizajnovo riešené – celé vnútro je pokreslené čierno-bielym komixom.