Batohy do školy

Batohy do školy majú všetky predné vrecko na desiatový box a bočné uzatvárateľné vrecká na rôzne drobnosti a fľašu na nápoj. V batohu je priečinok pre notebook, fixovaný suchým zipsom, aby nedochádzalo k pohybu. K ruksaku je možné dokúpiť set MAtchPatch – možnosť zvoliť batohy do školy farbu praciek, úchytov zipsov a loga, vytvoriť podľa svojho vkusu vlastný štýl ruksaku. Doplnky k vaku, ktoré možno dokúpiť – fľaša na nápoj zn. CoocaZoo, obal na školské dosky, peňaženku, pláštenku na batoh, peračník, puzdro na perá a vrecúško na prezúvky alebo úbor. Okrem využitia do školy môže dobre poslúžiť aj na šport alebo turistiku.

batohy do školy predaj

batohy do školy

batohy do školy pre prvákov

Doplnky k vaku, ktoré možno dokúpiť – fľaša na nápoj zn. CoocaZoo, obal na školské dosky, peňaženku, pláštenku na batoh, peračník, puzdro na perá a vrecúško na prezúvky alebo úbor. Vo vnútri vaku je praktický organizér na drobnosti ako mobilný telefón, perá, kľúče a pod.

batohy do školy  pre prvákov